Vittoria Martello G2.0 Tire - 27.5x2.35 - Enduro 4C G2.0
$126.00
Unit price
/
Unavailable
SKU:
B-VT0020
Couldn't load pickup availability
Delivery and Shipping
Delivery and Shipping
All orders are shipped out within 1 business day! Add this item to your cart to see shipping options at checkout.
- TECH SPECS
| model | Martello |
| size | 27.5" |
| width | 2.35" |
| compound | enduro 4C G2.0 |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 1180g |

