Vittoria Mota Enduro Tire TLR/TNT 29x2.35 Black
$126.00
Unit price
/
Unavailable
SKU:
B-VT0054
Couldn't load pickup availability
Delivery and Shipping
Delivery and Shipping
All orders are shipped out within 1 business day! Add this item to your cart to see shipping options at checkout.
- TECH SPECS
| model | Mota |
| size | 29" |
| width | 2.35" |
| compound | trail TLR/TNT G2.0 |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | anthracite/black |
| weight | 1000g |

